Uderzenie w nielegalny hazard

Kolejne automaty do gier zabezpieczyli w trakcie wspólnych działań policjanci zajmujący się zwalczaniem Przestępczości Gospodarczej z Komendy Powiatowej Policji w Pile i funkcjonariusze z Krajowej Administracji Skarbowej Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie, z Oddziałem w Koszalinie.  Niezarejestrowane maszyny, służące do nielegalnego urządzania gier hazardowych, znajdowały się na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem Przestępczości Gospodarczej z Komendy Powiatowej Policji w Pile, ustalili, że w jednym z budynków mieszczącym się w Wałczu, na terenie województwa zachodniopomorskiego urządzane są nielegalne gry hazardowe. Funkcjonariusze ustalili, że obiekt jest monitorowany, tak aby osoby przebywające w środku miały podgląd kto chce wejść do wnętrza. Szyby lokalu były oklejone, także z zewnątrz nie było widać, co dzieje się w środku.

31 października br. policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą oraz funkcjonariusze z Krajowej Administracji Skarbowej Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie, z Oddziałem w Koszalinie przystąpili do realizacji. Po wejściu do ustalonego budynku, funkcjonariusze zabezpieczyli cztery automaty do gier hazardowych oraz rejestrator kamer monitoringu.

Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali 22-letniego mieszkańca województwa zachodniopomorskiego, który wbrew przepisom art. 109 Ustawy Kodeksu Skarbowego uczestniczył w nielegalnych grach hazardowych. Za popełnione przestępstwo grozi wysoka kara grzywny.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart