Uczniowie zakończyli rok szkolny

Nauki jeszcze nie kończą, do książek wrócą do we wrześniu, ale dzisiaj świętują. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu pilskiego uroczyście obchodzili zakończenie roku szkolnego. Okolicznościowe spotkanie w Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra”, okraszone bogatym programem artystycznym, przygotował zarządzany przez dyrektora Marka Wasilewskiego Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile.

Chciałbym, aby wakacje były dla was radosne i przede wszystkim bezpieczne. Dziękuję za wasz dziesięciomiesięczny wysiłek i efektywność w pogłębianiu wiedzy. Podziękowania kieruję również na ręce nauczycieli i pracowników oświaty. Dla powiatu miniony rok szkolny był bardzo udany pod względem inwestycyjnym. Dobiegają końca prace budowlane przy hali i boiskach Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Pile. Dzięki współpracy z parlamentarzystami rozpoczniemy wkrótce budowę sportowej hali przy Liceum na Pola. Nie zamierzamy spoczywać na laurach, wciąż pracujemy nad kolejnymi projektami. Za dobrą współpracę w zakresie oświatowych przedsięwzięć o różnym charakterze dziękuję również radnym Rady Powiatu i pracownikom wydziału oświaty pilskiego Starostwa z dyrektor Łucją Zielińską na czele – powiedział Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Łącznie w powiecie pilskim rok szkolny 2017/2018 ukończyło w piątek, 22 czerwca 3277 uczniów z trzynastu szkół i placówek we wszystkich typach i poziomach kształcenia.

Uczniom, nauczycielom i pracownikom oświaty serdecznie życzymy radosnego i bezpiecznego wypoczynku na wakacjach!

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart