Poszedł do kina – trafił za kratki

Dyżurny jednostki w Wałczu, otrzymał telefoniczną informacje o tym, że pewien mężczyzna prawdopodobnie został zamknięty w kinie. Po przybyciu na miejsce patrolu okazało się, że w kinie został przez przypadek zamknięty, poszukiwany przez policję mężczyzna.

Informację telefoniczna o prawdopodobnym zamknięciu mężczyzny w kinie, dyżurny jednostki otrzymał krótko po północy. Zdarzenie miało miejsce , w kinie „Tęcza” w Wałczu.

-Jak się okazało 23-latek wybrał się do kina ze swoją znajomą. Pod koniec seansu młody wałczanin samotnie opuścił salę kinową. Po zakończonym filmie wszyscy zaczęli wychodzić z kina, w tym znajoma 23-latka, która nie napotkała po drodze chłopaka. Kiedy nie wracał, postanowiła powiadomić policję o prawdopodobnym zamknięciu chłopaka w kinie – informuje asp. Beata Budzyń z KPP w Wałczu.

Przybyły na miejsce patrol zauważył stojącego za szklanymi drzwiami kina „zaginionego”, który okazał się być poszukiwanym celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa karno skarbowe.  Mężczyzna został zatrzymany.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart