Ponad 1 tys. porcji marihuany

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Pile zlikwidowali domową uprawę konopi indyjskich oraz zabezpieczyli ponad 1 tys. porcji marihuany. Mundurowi zatrzymali właściciela nielegalnego towaru, 53-letniego mieszkańca Piły. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara więzienia do 10 lat.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Pile uzyskali informację, że jeden z mężczyzn mieszkający w centrum Piły może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. W związku z tym policjanci doprecyzowali szczegóły i weszli do ustalonego wcześniej mieszkania. Na miejscu zastali 53-letniego mężczyznę.

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych policjanci ujawnili na zewnętrznych parapetach kilku okien łącznie 13 doniczek z roślinami konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu – informuje podkom. Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1 tys. porcji marihuany, która ukryta była w kuchni. Dzielnicowi wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli nielegalny towar, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu.

Teraz 53-latek może spędzić za kratami nawet 10 lat.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart