Wycinka drzew w Pile

W ostatnich dniach Piła systematycznie ogołacana jest z drzew. Duże drzewa wycięto m.in. z ul. Bydgoskiej, a także w Parku przy ul. Ceglanej.

Tylko w ciągu ostatnich dni z parku przy ulicy Ceglanej wycięto prawie 50 drzew.

Urząd Miasta twierdzi, że drzewa zostały wycięte, gdyż były w złym stanie i zagrażały okolicznym mieszkańcom. Zarząd Dróg i Zieleni w Pile planuje w tym miejscu posadzić buki i dęby.

Oto jak wygląda to miejsce dzisiaj:

Stare drzewa wycięto także przy ul. Bydgoskiej. Wycinek dokonano na wysokości Szkoły Podstawowej nr 2 ( dawnego Gimnazjum nr 5 ), a także X-demona. Tu także wycięto kilkanaście drzew. Wycinka w tym miejscu ma związek z kolejnym etapem przebudowy ul. Bydgoskiej.

Więcej wyciętych drzew w FOTORELACJACH.

Comments: 3

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

  1. Drzewa zagrazaly ludziom…..wiwkszej bzdury nie slyszalam. Mieszkam to od wielu lat. To byky piekne zdrowe drzewa. I jak drzewa po 15 20m od chodnika mogly zagrazac ludziom????????? Co za zbieg okolicznosci ze zagrazaly ludziom wszystkie duze drzewa z duzym obwodem ktore sa dzisiaj w cenie. 100% drzew z obwodem wycietych!!!!! Drzewa ktore byly jedynym siedliskiem wiwwiorek!!!!!

    1. Teraz droga pani tylko patrzeć jak będą stawiać bloki, bo Głowski tylko tym się w Pile zajmuje.Zielona Dolina została ogołocona z drzew ???? wszędzie gdzie się da deweloperzy stawiają blok. , Ot taką mamy Piłę tylko płakać.

  2. a ja proponowałbym jeszcze przyjrzeć się samotnemu drzewu przy przystanku na ul młodych /komuny …stoi tu olbrzymie drzewo nie przycinana nigdy chociaż z tego co wiem topole można przycinać kiedy mocniej wieje to drzewo aż plytki chodnikowe unosi ,chyba że ma dojśc do jakiejs tragedii

0

Your Cart