Pilanie na spotkaniu z Prezydentem USA

Politycy z naszego regionu spotkali się dziś na pl. Krasińskich z Prezydentem USA – Donaldem Trumpem.

Prezydent USA w środę wieczorem przyleciał do naszego kraju, by wziąć udział w pierwszej części szczytu państw Trójmorza. Po wylądowaniu na wojskowym lotnisku Okręcie, prezydent USA udał się do Hotelu Marriott. Dzisiaj na pl. Krasińskich Donald Tramp spotkał się z Polakami. Wśród nich nie zabrakło m.in. polityków z regionu pilskiego.

W spotkaniu z Donaldem Trampem uczestniczyli m.in. Grzegorz Piechowiak, Błażej Parda, Marcin Porzucek czy Adam Szejnfeld.

„Polak to brzmi dumnie. Znakomite wystąpienie Prezydenta Trumpa. Europa jest i będzie chrześcijańska” – napisał na swoim profilu poseł Grzegorz Piechowiak z Polski Razem.

„Trump w Polsce. 1). Dobra wiadomość – będzie gaz (ale to była oczywista oczywistość, bowiem business is business!). 2). Zła wiadomość – nie ma gwarancji obecności wojsk USA w Polsce, a wiec nie ma gwarancji bezpieczeństwa” – to z kolei wpis Adama Szejnfelda z PO.

„Dobre przemówienie i koniec bardzo udanej wizyty prezydenta USA w Polsce” – napisał na Facebooku poseł Marcin Porzucek z PiS-u.

„Myślę, że dobre przemówienie Potus i bardzo prawdziwe. Straszyli świat jaki to z Trumpa szaleniec, a póki co to człowiek który kocha swój kraj i dla niego chce jak najlepiej” – napisał z kolei poseł Błażej Parda – Kukiz 15.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart