Narkotyki w skrzynce na listy

Policjanci Wydziału Kryminalnego wałeckiej komendy zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał znaczne ilości narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli blisko pięć kilogramów środków psychotropowych i 70 gramów środków odurzających. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące.

11 lipca 2017 roku policjanci pojawili się w jednym z mieszkań w Wałczu. Z ich ustaleń wynikało, że w lokalu mogą znajdować się znaczne ilości narkotyków. Ich ustalenia szybko się potwierdziły. Policjanci przeprowadzili przeszukanie. W trakcie przeszukania część narkotyków znaleźli w pomieszczeniu piwnicznym, a pozostałe narkotyki w skrzynce na listy znajdującej się na klatce schodowej budynku. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 5 kilogramów amfetaminy i 70 gramów marihuany.

Z zabezpieczonych substancji sprawca mógł przygotować 5 tysięcy porcji narkotyków. 33-letni wałczanin został zatrzymany. Zgromadzony materiał dowodowy został przekazany do prokuratury. Sędzia Sądu Rejonowego w Wałczu zastosował wobec 33-latrka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart