Na śniadaniu Polonii o biznesie

Po spotkaniu inaugurującym projekt Polonia Biznes Klub, które odbyło się we wrześniu, przyszedł czas na Pierwsze Śniadanie Biznesowe. To odbyło się w środowy poranek w Restauracji Stajnia. W spotkaniu uczestniczyło blisko czterdziestu przedsiębiorców, przedstawicieli firm i właścicieli. Każdy z nich miał szansę powiedzieć kilka słów o swojej firmie, prowadzonej działalności i poszukiwanych kontrahentach.

Śniadanie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości przez prezesa KŻ Polonia Piła Tomasza Sotera. Następnie o szczegółach projektu i korzyściach wynikających z członkostwa w Polonia Biznes Klub opowiedział Radosław Rogiewicz, który Partnerskie Kluby Biznesu prowadzi w całej Polsce. Goście dowiedzieli się między innymi o liczbie firm, jakie do tej pory przystąpiły do projektów całej Polsce, przedstawione zostały lokalizacje, w których działają już Kluby Biznesu, a także kluby sportowe, gdzie projekt już działa. Wrażenie robiła nie tylko skala, ale też liczby i kwoty kontraktów pomiędzy firmami, które dzięki swojemu zaangażowaniu w Klubach Biznesu miały możliwość nawiązania kontaktu zakończonego podpisaniem umowy. Na takie rezultaty liczymy również w Pile.

W Restauracji Stajnia gościli przedstawiciele firm nie tylko z Piły. Byli przedstawiciele przedsiębiorców choćby z Poznania, Bydgoszczy i Trójmiasta. Gościliśmy między innymi firmy z branży budowlanej, transportowej, usługi IT, kancelarie prawnicze czy firmę windykacyjną. Do Piły przyjechali również członkowie innych Partnerskich Klubów Biznesu, którzy docenili projekt i już korzystają z benefitów uczestniczenia w nim. Ich obecność w Pile to nie tylko poszukiwanie kolejnych partnerów biznesowych, ale też dowód na to, że członkostwo w klubie biznesu po prostu się opłaca.

Ostatnim oficjalnym punktem śniadania były autoprezentacje. Każda z osób mogła w kilku zdaniach przedstawić swoją działalność, opowiedzieć o ofercie swojej firmy i o tym czego potrzebuje i jakich partnerów w biznesie szuka. Na koniec była okazja do jakże ważnych rozmów i wymiany kontaktów. Padły również pierwsze deklaracje chęci przystąpienia do Polonia Biznes Klub.

Kolejne śniadanie odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart