Na Górze i Czesław Mozil

Zespół „Na Górze”, to formacja znana w kraju i za granicą, a chyba niedoceniania w naszym regionie, choć ma swoją bazę w Pile. W jej skład wchodzą m.in. osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności, które poprzez to, co robią, unieważniają tę niepełnosprawność. Grają rocka z domieszkami punka i reggae. Ich teksty są bezkompromisowe.

W Pile szykuje się wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z tym, co „Na Górze” robi na scenie. A robi prawdziwy show! Okazja tym ciekawsza, że grupa wystąpi ze swoim przyjacielem, Czesławem Mozilem, który na ostatniej płycie zespołu, pt. „Mieszanka wybuchowa” zaśpiewał dwie piosenki. Zresztą oprócz niego, wspólnie z muzykami Na Górze, nagrało się na tej płycie wielu innych artystów: Budyń (Pogodno), Emilia Komarnicka, Alek Korecki, Ewa Pitura, Dawid Portasz (Jafia).

Koncert grupy Na Górze z gościnnym udziałem Czesława Mozila będzie też połączony z jego solowym występem pt. „Czesław Śpiewa Solo Act”. Całość odbędzie się we wtorek, 5 grudnia 2017 o godz. 19:00 w Młodzieżowym Dom Kultury w Pile (ul. Okrzei 9).

Jest to charytatywne przedsięwzięcie zorganizowany w celu zebrania funduszy na świąteczne paczki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. W tym domu mieszka m.in. dwóch muzyków grupy Na Górze – Adam Kwiatkowski, wokalista i Robert Wasiak, perkusista. Zbiórka społeczna prowadzona będzie przed wejściem do sali. Minimalna kwota wpłaty: 40 zł. Z powodu ograniczonej liczby miejsc konieczna jest rezerwacja najpóźniej do 29 listopada z podaniem imienia i nazwiska na adres: koncert.nagorze@wp.pl (zwrotnie przesłana zostanie informacja, czy miejsca są jeszcze wolne, czyli decyduje kolejność rezerwacji).

Wydarzeniu patronują: Fundacja Słoneczko i Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, a organizatorami są: Stowarzyszenie w Rzadkowie, Stowarzyszenie Na Górze i Młodzieżowy Dom Kultury w Pile.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart