Misiowa wystawa w Aquaparku

Od połowy września, a dokładnie od niedzieli 16-go pilanie będą mieli kolejną atrakcję i miejsce do spędzania wolnego czasu. Świat Misia to wystawa niepowtarzalnej kolekcji pluszowych misiów oraz kreatywna przestrzeń dla każdego dziecka.

Misie są wieloletnim zbiorem należącym do rodziny państwa Iwickich. W jej zbiorach znajdują się misie z różnych stron świata, wcielające się w różne role, zawody oraz misie z Fundacji TVN. Dodatkową atrakcją jest kreatywny plac zabaw dla dzieci jakiego w Pile jeszcze nie ma.

Zapraszamy do Piły nie tylko pilan, ale wszystkich mieszkańców naszego kraju, którzy chcą choć przez chwilę znaleźć się w tak niezwykłym miejscu, zobaczyć tę niepowtarzalną kolekcję. Na tę okazję wyprodukowaliśmy także Misia Stasia – pamiątkę z Piły, która być może będzie zaczątkiem kolejnej niezwykłej kolekcji.

Zapraszamy do Aquaparku, gdzie znajduje się czasowa wystawa czynna od 16 września w godzinach 11.00 – 19.00

Comments: 1

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

  1. Co za głupi pomysł. To dlatego mieszkańcy nie mogą korzystać z boiska wielofunkcyjnego w Aquaparku? Ciekawe jakie straty wygeneruje ten żenujący pomysł. Ciekawe ile już kasy wydano na to coś. Misie bo kolega nie miał z nimi vo zrobić w gablotach będą. Przydałoby się zapytać podczas kampani prezydenckiej dlaczego zabrani sportowy obiekt mieszkańcom…

0

Your Cart