Klasa patronacka GWDA sp. z o.o. w Szkole Podstawowej nr 1 w Pile

GWDA sp. z o.o. oficjalnie objęła 3-letnim patronatem uczniów klasy I b, ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile.

Podpisanie porozumienia o współpracy odbyło się w szkolnej bibliotece, a uczestniczyli w nim: Prezydent Miasta Piły – Piotr Głowski, Prezes Zarządu GWDA sp. z o.o. – Tomasz Wojciechowski, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 – Marzenna Urbaniak, oraz Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu – Sebastian Dzikowski. Porozumienie ma na celu wspieranie Szkoły w jej działalności edukacyjnej, oraz wdrożenie działań urozmaicających 3-letni program kształcenia w klasach I-III, mogących przyczynić się do lepszego wypracowania postaw ekologicznych.

-Biorąc pod uwagę niewątpliwy sukces, jakim okazała się pierwsza edycja „klasy”, kiedy to w 2014 r. nawiązaliśmy niezwykle owocną współpracę ze Szkołą Podstawową nr 1, kontynuacja projektu była czymś naturalnym. Różnorodność aktywności w których dzieci na przestrzeni ostatnich trzech lat brały udział jest niebywała, a nauka poprzez zabawę wydaje się sprawiać dzieciom najwięcej frajdy. Współpraca ta pozostawiła w naszej pamięci wiele pozytywnych wspomnień. Jestem przekonany, że nie inaczej będzie i tym razem, czego sobie, maluchom i przedstawicielom Szkoły Podstawowej nr 1 niniejszym życzę –  podsumował Prezes Zarządu GWDA sp. z o.o. – Tomasz Wojciechowski.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart