I Motylewskie Spotkanie Kobiet

8 marca od lat kojarzy się nam ze świętem kobiet. Po raz pierwszy w takiej formie wspólne spotkanie Motylewskich Pań zorganizowano na osiedlu. Do pomysłu Zarządu Osiedla Motylewo dołączył niezawodny w takich sytuacjach Hotel Hołubowski.

Wspólnymi siłami w eleganckiej scenerii przy świecach przygotowano niespodzianki kulinarne w tym wspaniały tort okolicznościowy. Pojawiły się także atrakcje artystyczne. Wystąpił barwny zespół BELLYOR DANCE z RCK Fabryka Emocji w Pile. Swojego uroku dodała mistrzowska para taneczna 12-13D Jagoda Kańduła i Stanisław Dróżdż z Uczniowskiego Klubu Sportowego Iskra przy Młodzieżowym Domu Kultury w Pile.

Spotkaniu towarzyszyła prezentacja zatopiona w kobiecych tematach zdrowia, urody i wdzięku. Prezentacje przedstawili; Centrum Badawczo – Rozwojowe PERFECT COLL Mirosława Jakobsche i Monika Werner, Klub Zdrowego Stylu Życia Małgorzata Maćków, Pracownia CREOWNIA Aleksandra Szeremet – Wilczyńska, Studio Urody „ALICJA” Pani Alicja Rogoźnicka, Beata Wawrzos – Perosnalny Doradca Kosmetyczny, Mobilny Masażysta Bartłomiej Nowak.
Na zakończenie odbyło się losowanie upominków w postaci; karnetów do salonów kosmetycznych, pakietów kosmetyków, biletów na Kobiecy Wieczór Filmowy i inne. O oprawę muzyczną zadbał DJ Chudy – Marcin Stańczak.
Czy obok osiedlowych festynów z okazji Dnia Dziecka, Biesiad Motylewskich, spotkań z Mikołajem, Święto Pań związane z 8 marca stanie się kolejną wyczekiwaną sympatyczną tradycją?

Marek Andruszkiewicz

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart