Gwałciciel zaczepiał dziewczynki w pilskich szkołach

Mężczyzna w przeszłości karany za gwałty i rozboje znów zaatakował. Tym razem na terenie pilskich szkół podstawowych oraz jednej z galerii handlowych w Pile.

Policjanci z Piły zatrzymali w jednej z podstawówek mężczyznę, który zaczepiał uczennice. 29-latek wyszedł niedawno z więzienia, gdzie odbywał karę za gwałt.

– Pilska policja otrzymała informację o mężczyźnie, który na terenie miasta miał zaczepiać dziewczynki oraz dorosłe kobiety. Z informacji tych wynikało, że pojawia się on w okolicach szkół, że wtargnął na teren konkretnej szkoły i zaczepiał dziewczynki w wieku około 8 – 9 lat i próbował je dotykać w miejsca intymne. Mieliśmy też sygnały, że mężczyzna zaczepia dorosłe kobiety w galerii handlowej i zachowuje się w nienaturalny sposób – mówi podkom. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Dzisiaj mężczyzna znów pojawił się na terenie jednej z podstawówek. Pracownicy szkoły od razu zadzwonili na policję, a ta zatrzymała podejrzanego mężczyznę. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Piły. Ostatnie 9 lat spędził w zakładzie karnym za gwałty i rozboje. Więzienie opuścił dopiero w marcu br.

 

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart