Festyn Kupiecki w Ujściu

8 lipca w Ujściu odbył się Festyn Kupiecki. Impreza rozpoczęła się od przygotowanego dla dzieci programu „Wilk i Czerwony Kapturek”. Oficjalne otwarcie połączono z ogłoszeniem wyników konkursu „Kupiec roku 2017”.

W tym roku tytuł kupca roku zdobyła Joanna Stachyra. Drugie miejsce zajął Paweł Gładych, a trzecie Małgorzata Cichostępska. Wręczono również nagrody w konkursie na najlepsze uzasadnienia wyboru kupców. W tym konkursie główną nagrodą był rower górski. Zwyciężyła Agnieszka Kmieć. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Wojtecka, a trzecie Mieczysława Nowak.

Z koncertem wypełnionym polskimi i zagranicznymi przebojami wystąpił pochodzący z Ujścia zespół IN THE RUSH. W taneczną podróż dookoła świata zabrali ujską publiczność tancerze z Poznania. Gwiazdami wieczoru były zespoły SKANER i BASTA.

Nie zabrakło dodatkowych atrakcji w postaci warsztatów malowania na szkle przygotowanych przez Ardagh Group Huta Szkła w Ujściu, dmuchanego zamku, stoisk gastronomicznych i handlowych oraz cieszącego się dużym zainteresowaniem dzieci stoiska, na którym panie z domu kultury malowały dzieciom twarze. Dodatkowa atrakcja był przechadzający się wśród publiczności Minionek, z którym można było zrobić sobie zdjęcie.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart