Festiwal Teatralny w Pile

Festiwal Teatralny w Regionalnym Centrum Kultury powoli zbliża się ku końcowi. Do końca zostały jeszcze trzy przedstawienia teatralne i koncert.

Festiwal rozpoczął się 11 listopada. Przez ten czas na deskach pilskiego teatru mogliśmy podziwiać takich aktorów jak: Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Ewa Telega, Krzysztof Tyniec czy Piotr Cyrwus.

Festiwal zakończy spektakl pt. „Jaskiniowcy” z Andrzejem Grabowskim, Tomaszem Cichorowskim, Lechem Dyblikiem i Martą Chodorowską.

„Jaskiniowcy” to zdecydowanie najbardziej wyczekiwana, tajemnicza i z całą pewnością najśmieszniejsza superprodukcja teatralna w 2018 roku. Najnowszy spektakl Teatru Rębacz, autorstwa i reżyserii Marka Rębacza – autora takich hitów jak „Atrakcyjny pozna panią”, „Dwie morgi utrapienia” oraz „Basia sama w domu”. Ciepła, tropikalna, wyspa 150 tysięcy lat temu. Bajeczne krajobrazy niezmącone drapaczami chmur i antenami telefonii komórkowej. Świat dzikich zwierząt, czystej wody, pachnącego bujną roślinnością powietrza, wody o smaku wody. Ziemia bez cuchnących, asfaltowych, dróg, foliowych reklamówek, przetworzonej żywności, operacji plastycznych i Krzysztofa Ibisza. Raj. I nagle, bądź na drodze ewolucji (do wyboru), w tym idyllicznym świecie pojawia się człowiek… Ten spektakl już 30 listopada o godz. 19.00.

 

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart