Bezpłatne przeglądy i konsultacje z mechanikami w Pile

Zły stan techniczny pojazdów jest co roku przyczyną wielu wypadków drogowych. W celu zapewnienia bezpieczeństwa na drodze, oprócz obowiązkowego corocznego przeglądu technicznego, warto wykonać również sezonowy. Teraz kierowcy w Pile będą mogli sprawdzić czy ich samochód jest gotowy do wiosennych podróży. W czwartek, 24 maja w godzinach 10-16, na parkingu przy Centrum Handlowym Tesco (ul. Bydgoska 135), w mobilnym miasteczku diagnostycznym czekać będą na nich fachowcy, którzy skontrolują m.in. stan świateł, hamulców oraz zawieszenia.

Wiosna to czas na sprawdzenie swojego samochodu i przygotowanie go do dłuższych podróży. Oprócz wizyty na myjni, warto przyjrzeć się też mechanice. Wiosenny przegląd samochodu umożliwi nam zdiagnozowanie stanu pojazdu i w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości – usunięcie usterek.

W mobilnym namiocie serwisowym ProfiAuto PitStop, w ramach przeglądu samochodu, mechanicy skontrolują poziom płynów eksploatacyjnych i oleju, stan hamulców, stan zawieszenia i jego geometrię, układ kierowniczy, akumulator i układ elektryczny oraz oświetlenie. Przy okazji kontroli elementów zawieszenia będziemy też mogli sprawdzić, czy po zimie nie pojawiły się wycieki. Przed sezonem letnim powinniśmy też wymienić filtr kabinowy, który po okresie jesienno-zimowym może stanowić pożywkę dla grzybów i pleśni. Nowością będą kontrole płynu chłodniczego, a także filtra kabinowego oraz temperatury wrzenia płynu hamulcowego. Każdy kierowca biorący udział w akcji otrzyma listę kontrolną z oceną stanu pojazdu.

– Zapraszamy do udziału w akcji bezpłatnych przeglądów wszystkich kierowców, a przede wszystkim tych kierowców, którzy planują podróż samochodem na wakacje. Mechanicy nie tylko wykonają przegląd, ale także w ramach konsultacji, każdy kierowca będzie mógł porozmawiać z ekspertem, dowiedzieć się więcej na temat działania swojego samochodu i bezpiecznej jazdy, a także miło spędzić popołudnie – mówi Marek Górka z JargMot, który jest partnerem akcji.

ProfiAuto PitStop to także okazja do rozmowy z ekspertami i spędzenia czasu w motoryzacyjnej atmosferze. Na uczestników biorących udział w akcji czeka wiele niespodzianek i drobne upominki.

Comments: 1

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

  1. Wszystko świetnie, kolejna fajna akcja w Pile, tylko znowu dla osób niepracujących… od 10-16 albo jesteś w pracy, albo śpisz po pracy, albo szykujesz się do pracy. Jak przyjadę tam o 15:30 po pracy, to mi z uśmiechem na twarzy powiedzą, że sorry, ale już się powoli zwijamy 🙂

0

Your Cart