42-latek kompletnie pijany usnął za kierownicą i blokował drogę

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 42-letniego mieszkańca Więcborka. Mężczyzna podróżował kompletnie pijany i w pewnym momencie usnął za kierownicą, a auto stało na środku ulicy na włączonym silniku. Nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany i odpowie przed Sądem. Grozi mu nawet kilku lat więzienia.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile został poinformowany, że na terenie gminy Łobżenica od kilkunastu minut na środku jezdni stoi samochód osobowy marki Opel Astra. Za kierownicą siedzi mężczyzna, a auto ma włączony silnik. W związku z tą informacją na miejsce pojechali policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku.

Mundurowi początkowo pomyśleli, że kierowca zasłabł za kierownicą, jednak przyczyna była zupełnie inna. Policjanci otworzyli drzwi i wyjęli ze stacyjki kluczyk. Próbowali nawiązać kontakt z kierowcą, jednak ten dopiero po kilku chwilach przebudził się, pytając funkcjonariuszy czy coś się stało. Po przebadaniu mężczyzny na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, okazało się, że jest kompletnie pijany, Miał blisko 3 promile alkoholu.

42-letni mieszkaniec Więcborka był tak pijany, że usnął za kierownicą. Został zatrzymany. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed Sądem. Grozi mu nawet do kilku lat więzienia.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart