14-latek okradał swoją babcię

Policjanci z Piły ustalili 14–letniego mieszkańca Piły, który okradł swoją 60-letnią babcię. Pieniądze w kwocie ponad 7 tys. złotych zniknęły z szafki, gdzie kobieta przechowywała gotówkę. Teraz o losie chłopca zadecyduje Sąd Rodzinny.

Na początku czerwca br. 60-letnia kobieta zawiadomiła policjantów z Komedy Powiatowej Policji w Pile, że z szafki zniknęło jej ponad 7 tys. złotych. Kobieta oświadczyła, że dość dawno tam nie zaglądała, jednak gotówka była dość dobrze ukryta. Mieszkanka Piły nikogo nie podejrzewała, nie była w stanie zrozumieć, jak to się stało. W związku ze zgłoszeniem, policjanci natychmiast zajęli się wyjaśnieniem okoliczności sprawy.

Funkcjonariusze szczegółowo przesłuchali kobietę i przeanalizowali szczegółowo wszystkie uzyskane w tej sprawie wątki i informacje.

– Policjanci z Referatu ds. Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego wpadli na trop złodzieja. Okazał się nim 14-letni chłopiec, wnuczek pokrzywdzonej. Początkowo babcia nie mogła uwierzyć, w to co się stało. Jednak 14-latek przyznał się do kradzieży. Oświadczył, że w okresie czterech tygodni podbierał babci pieniądze – informuje Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

Chłopiec powiedział policjantom, że wszystkie skradzioną gotówkę wydał na markową odzież oraz sprzęt elektroniczny. Teraz o losie 14-letniego chłopca zadecyduje Sąd Rodzinny.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart