Samuraj Gold Team na zawodach Jiu Jitsu w Mosinie

Dzieci z Klubu Samuraj Gold Team z trenerem Marcinem Samurajem Kabat w niedzielę 9 grudnia wzięły udział w ogólnopolskich zawodach z Brazylijskiego Jiu Jitsu . Zawody INVICTUS CUP KIDS II GI I NOGI odbyły się w Mosinie.

Najmłodsi zawodnicy z Samuraj Gold Team wywalczyli aż 26 medali. 11 złotych, 10 srebrnych i 5 brązowych. To już kolejny sukces najmłodszych zawodników, którzy trenują pod czujnym okiem charyzmatycznego trenera Marcina Samuraja Kabata.

-Z mojego punktu widzenia zawody bardzo udane jestem dumny i szczęśliwy przede wszystkim że dzieciaki chcą startować i walczyć.  Fajnie widzieć mega progres jaki zrobiły. Pierwsze zawody, a wczorajsze to po prostu przepaść.
Walki wyglądają już jak walki Jiu Jitsu i to bardzo cieszy. Ekipa tak świetna, że mimo zmęczenia i zdartego gardła mógłby tak jeździć co weekend – mówi Marcin Kabat.

-Podczas zawodów rodzice ogromnie przeżywają wszystkie walki. Wspólnie kibicujemy naszym pociechom i wspieramy się nawzajem. Zawsze jest z nami ten najważniejszy człowiek… trener Marcin Samuraj Kabat. To właśnie On zaraził nasze dzieci pasja do Brazylijskiego Jiu Jitsu. Człowiek, który jest kumulacją takich cech osobowości, które szybko sprawiły, że nasze dzieci pojechały ten sport, a Trener stał się największym autorytetem. Nasze skarby uczą się współzawodnictwa i walki fair Play, z kulturą, klasa i szacunkiem do drugiego człowieka. Za to wszystko ogromnie jesteśmy wdzięczni naszemu Trenerowi. Dzisiaj tworzymy jedną „Samurajową” Rodzinę – mówi mama 9-letniej Michaliny i 8-letniej Marceliny.

 

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart