Pobiegli w Miasteczku Krajeńskim

Kameralna impreza w sympatycznej atmosferze – tak w największym skrócie można opisać Bieg im. kmdra Bolesława Romanowskiego, który tradycyjnie pod koniec września zorganizował Zespół Szkół w Miasteczku Krajeńskim. Niemal 120 biegaczy i prawie 20 chodziarzy pokonało kilkukilometrowy dystans.

Obie grupy rywalizowały w ramach cyklu „Biegaj z nami 2017”, któremu patronuje Eligiusz Komarowski – starosta pilski. – Dziękuję tym, którzy byli z nami w Miasteczku. Serdecznie zapraszam do Wysokiej, na Bieg im. Powstańców Wielkopolskich, który czeka nas już w najbliższą sobotę, 30 września. Pamiętajmy też o pilskim Biegu Niepodległości, domykającym cykl biegów powiatowych. Przygotowania do tej imprezy, zaplanowanej jak zawsze na 11 listopada, już trwają. Warto być razem z nami! – zapewnia patron przedsięwzięcia.

Śmiało można powiedzieć, że bieg w Miasteczku wygrali profesjonaliści: Rafał Stachowski oraz Monika Kapera. Zmagania w ramach Nordic Walking zdominowali Gracjan Zygmunt i Katarzyna Banaszkiewicz. Dodajmy jeszcze, że w premiowanej kategorii powiatowej (tym razem była nią najstarsza grupa biegaczy) zwyciężyli Romuald Podlecki oraz Ewa Karmelita.

Wydarzenie wsparł finansowo Powiat Pilski.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart