Lider przyjeżdża do Piły! W niedzielę mecz Polonii z Motorem

Niepokonana do tej pory na własnym torze Euro Finannce Polonia Pila zmierzy się w najbliższą niedzielę z ekipą Speed Car Motoru Lublin, czyli liderem Nice 1. Ligi Żużlowej.

Pilanie mieli wyjątkowo trudny początek sezonu. Aż trzy z czterech pierwszych spotkań Polonii rozegrane zostały na torze rywala i atmosfera w drużynie po trzech porażkach nie była najlepsza. Zwycięstwo z Wybrzeżem Gdańsk nieco ją poprawiło, a triumf nad faworyzowanym Orłem Łódź pozwala sądzić, że najgorsze już minęło.

Kolejnym niezwykle wymagającym testem będzie mecz z Motorem. Lublinianie zbudowali wyjątkowo silny skład i prowadzą w ligowej tabeli. Szczególnym atutem najbliższych rywali Polonii jest wyjątkowo silna formacja juniorska. Oskar Bober i Wiktor Lampart bez najmniejszych problemów znaleźliby zatrudnienie w każdym innym klubie pierwszej ligi.

Siłą gospodarzy ma być ponownie wyrównana dyspozycja seniorów, ale także radzący sobie z meczu na mecz lepiej Patryk Fajfer, którego wesprze po raz pierwszy w karierze w ligowym meczu Piotr Gryszpiński.

Speed Car Motoru Lublin:

 1. Dawid Lampart
 2. Sam Masters
 3. Daniel Jeleniewski
 4. Robert Lambert
 5. Andreas Jonsson
 6. Wiktor Lampart

Euro Finannce Polonia Piła:L

 1. Tomasz Gapiński
 2. Adrian Cyfer
 3. Rafał Okoniewski
 4. Chris Harris
 5. Tomas Jonasson
 6. Piotr Gryszpiński
 7. Patryk Fajfer

Początek zawodów: 14:30

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart