Jeziorki aktywne latem i zimą

Pierwsze zawody w ramach tegorocznej edycji pływackiego Pucharu 4 Jezior odbyły się w Margoninie w dniu 30 czerwca 2018 r. O zwycięstwo rywalizowano na dwóch dystansach 1500 i 3000 km 10. Marcin Wypych z Jeziorek zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii i trzecie w kategorii open na dystansie 1500 km.

W dniu 21 lipca 2018 r. Marcin Wypych i Paweł Lisiecki z Kaczor kolejny już raz wystartowali na IV Mistrzostwach Polski Masters w Open Water na dystansie 3 kilometrów w Olsztynie. Zawody odbywały się nad jeziorem Ukiel.Rewelacyjne czasy pozwoliły Pawłowi Lisieckiemu zająć pierwsze miejsce w swojej kategorii i zostać jej Mistrzem Polski. Marcin Wypych zajął szóste miejsce w swojej kategorii wiekowej, kolejny raz poprawiając swój czas na tym dystansie.
W zeszłą sobotę, 4 sierpnia w Szamocinie nad jeziorem Siekiera odbył się drugi etap pływackiego cyklu „Puchar 4 Jezior” w którym wystartowali Marcin Wypych i Paweł Lisiecki. Obaj panowie uzyskali świetne wyniki i zajęli w swoich kategoriach 2 i 6 miejsce. Gratulujemy.

A w niedzielę, 5 sierpnia kolejny start mieszkańców Jeziorek: Katarzyny i Marcina Wypych w Triathlon Series Chodzież 2018. Pani Katarzyna na dystansie 1/8 Ironman z czasem 1:34 zajęła drugie miejsce w swojej kategorii, natomiast Marcin pokonał dystans 1/4 Ironman z czasem 2:46. Warto przypomnieć, że Katarzyna już drugi raz z rzędu zajęła w tym roku miejsce drugie.

Świetny czas uzyskał również Paweł Lisiecki – 2,31, co pozwala liczyć na kolejne zwycięstwa.
Gratulujemy.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart