Podróżowali z marihuaną

Policjanci z Posterunku Policji w Ujściu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli podczas kontroli drogowej kilkanaście porcji marihuany. Za popełnione przestępstwo grozi im teraz kara nawet do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 21 sierpnia br. na terenie gminy Ujście. Policjanci z posterunku Policji w Ujściu zatrzymali do kontroli pojazd marki Volkswagen, którym podróżowało dwóch mężczyzn. W trakcie legitymowania kierowca wraz z pasażerem zaczęli dość nerwowo się zachowywać. Mundurowi postanowili dokładnie sprawdzić, co jest przyczyną takiego zachowania mężczyzn.

W trakcie sprawdzenia młodych ludzi, funkcjonariusze znaleźli przy nich kilkanaście porcji marihuany, która zapakowana była w woreczki. Podróżując, mężczyźni ukryli narkotyki w odzieży. Policjanci zabezpieczyli znalezione środki odurzające, a ich właściciele trafili prosto do policyjnego aresztu.

Zatrzymani to 36-letni mieszkaniec powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego oraz 23-letni mieszkaniec gminy Ujście. Młodszy z zatrzymanych był już wcześniej karany, m. in. za przestępstwo narkotykowe. Teraz za popełnione czyny grozi im kara więzienia odpowiednio do 3 lat.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart