1,5 tysiąca narkotyków nie trafi na rynek

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy zatrzymali 31-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Piły usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków oraz ich odpłatnego udzielania. Pilscy kryminalni podczas realizacji zabezpieczyli blisko 1,5 tys. porcji narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile od pewnego czasu interesowali się 31-letnim mieszkańcem Piły. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków oraz handlować nielegalnym towarem. Kryminalni ustalili, że mężczyzna od pewnego czasu był poszukiwany za wcześniej popełnione przestępstwa przeciwko mieniu i w związku z tym ukrywał się przed organami ścigania.

Policjanci podczas prowadzonych działań ustalili miejsce, gdzie przebywa poszukiwany mężczyzna. W styczniu br. funkcjonariusze przystąpili do realizacji. Kryminalni zatrzymali dilera w mieszkaniu przy ulicy Towarowej w Pile. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, śledczy ujawnili łącznie blisko 1,5 tys. porcji narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany. Substancje psychotropowe i środki odurzające ukryte były w łazience, na półce. Nielegalny towar został natychmiast zabezpieczony, a ich właściciel trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary w Areszcie Śledczym za wcześniej popełnione przestępstwa przeciwko mieniu. Za więziennymi kratami spędzi kilkanaście miesięcy. 31-letni mieszkaniec Piły był już wcześniej karany. Teraz również odpowie przed Sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart