WOŚP – rejs statkiem z prezydentem Piły

14 stycznia odbędzie się kolejny – 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Przedmiotem tegorocznej aukcji wystawionej przez prezydenta Piły jest niezwykła wyprawa morska z Prezydentem Miasta Piły.

Prezydent Miasta Piły Piotr Głowski wraz z żoną Magdaleną Głowską zabierze Ciebie i Twoją rodzinę lub znajomych na Wielką Morską Przygodę. Nie tylko na 100% zarazi Was swoją pasją do morza i żeglowania, ale z każdego (nawet „szczura lądowego”) zrobi w weekend „wilka morskiego”.

Wyprawa rozpocznie się w centrum Gdańska. Zostaniecie przyjęci do załogi jednego z nielicznych polskich, drewnianych żaglowców! Kapitan Piotr Głowski zadba o Wasze przeszkolenie. Zajrzymy w najciekawsze zakamarki portu gdańskiego, oddamy salut na Westerplatte i skierujemy się w stronę letniej rezydencji Prezydenta RP w Juracie.

O miłe spędzenie czasu na morzu oraz wikt zadba żona Prezydenta – Magdalena Głowska. W trakcie rejsu poznacie tajniki żeglowania na dawnych żaglowcach. Postawimy żagle i śpiewać będziemy szanty. Na obiad zawiniemy do Helu. Zjemy go w najlepszej na wybrzeżu tawernie rybnej, a po obiedzie odwiedzimy zaprzyjaźnione foki.

Zachód słońca zobaczymy na morzu, a wieczorny, oświetlony Gdańsk od strony wody pozostanie w pamięci na zawsze. W porcie będzie czekał na Was zabytkowy Jaguar z kierowcą, który zawiezie Was do prywatnego apartamentu w Sopocie położonego tuż przy plaży i Grand Hotelu. Poranek z kawą w ręku na plaży – bezcenny.”

Termin: do ustalenia ze zwycięzcami licytacji. Doświadczenie żeglarskie NIE JEST POTRZEBNE I WYMAGANE. Maksymalna ilość osób: 4

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart