Przyjdź do schroniska w Leszkowie

Żar słoneczny leje się z nieba, a pieski nie mają żadnego schronienia. Stowarzyszenie Effata zaprasza w sobotę, 4 sierpnia o godzinie 13:00 do Schronienia w Leszkowie na spacer w ramach wolontariatu.

Na przestrzeni ostatnich tygodni w schronisku pojawiła się znaczna liczba nowych piesków, a podobno ma ich być znacznie więcej. Psy aktualnie przebywają w kwaterze nr 3, w kojcach, które nie mają żadnego zadaszenia. Budy są stare, zdewastowane, w żaden sposób niezabezpieczające przed warunkami atmosferycznymi, przykryte są blachą falistą. W poszczególnych kojcach znajduje się od 3 do 4 psów.

-Żar słoneczny leje się z nieba, a pieski te nie mają żadnego porządnego schronienia. Myślę, że wszyscy doskonale wiecie jak katastroficzne skutki im grożą z przegrzania- mówi Artur Łazowy z Effaty.

W sobotę 4 sierpnia od godziny 13:00 Effata zaprasza wszystkich miłośników zwierząt  do schroniska w Leszkowie, na wspólny spacer, w ramach wolontariatu.

– Spędzicie miło czas a i pieski będą szczęśliwe, że spędzą czas na spacerach w doborowym towarzystwie. To tak nie wiele, a jednak dla naszych futrzaków, które potrzebują obecności człowieka i jego miłości, jest cudowną okazją do zwiększenia szans na adopcję. Niech każdy w ramach możliwości przyniesie stare prześcieradła (lub inne maty) wanienki, ręczniki, które będzie można zmoczyć wodą i w każdym kojcu zrobić prowizorycznie maty chłodzące. Bardzo na WAS liczymy. Pomóżmy naszym „braciom mniejszym”, oni tak na nas liczą – dodaje Artur Łazowy.

 

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart