W sobotę impreza w stylu PRL-u

Już w najbliższą sobotę, 25 sierpnia, o godz. 16.00 zapraszamy mieszkańców na świetną zabawę na stadion przy Okrzei w Pile. Stowarzyszenie Matki Wariatki przy wsparciu Powiatu Pilskiego i Uniwersytetu Trzeciego Wieku organizuje Festyn Rodziny, którego motywem przewodnim będzie powrót do lat dzieciństwa, także epoki PRL. Towarzyszyć mu będą rewelacyjne zabawy z lat 70. 80. i 90, konkursy, a przede wszystkim wspólne biesiadowanie międzypokoleniowe na stadionie przy ul. Okrzei.

Członkinie Stowarzyszenia Matek Wariatek już w najbliższą sobotę, 25 sierpnia organizują Festyn Rodzinny, w którym aktywny udział wezmą także słuchacze UTW, którzy przesunęli swoje czwartkowe spotkanie, właśnie na sobotę. To będzie kolejny Piknik Rodzinny dla wszystkich. A towarzyszyć nam będzie muzyka z tamtych lat, którą zagra Krzysztof Belak. Razem też pośpiewamy. Pamiętacie ,,Czterdzieści lat minęło…”, czy „Chałupy Welcome To”?

Zaprasza Patrycja Kujawa, Stowarzyszenie Matki Wariatki:
– Myślą przewodnią Festynu będzie powrót do lat naszego dzieciństwa. Chcemy, aby nasze dzieci poznały nasze zabawy, kiedy nie mając praktycznie niczego potrafiliśmy świetnie zorganizować sobie czas na podwórku, być kreatywnymi i nigdy się nie nudziliśmy. Na festynie będą więc gry w klasę, w gumę, w kapsle, w dwa ognie, palanta. Zamki dmuchane za darmo też oczywiście będą. Do tego smaki dzieciństwa, na przykład oranżada w proszku. Będzie wiele ciekawych wystaw i wspomnienia, tu liczymy na słuchaczy UTW. Zapraszam wszystkich, którzy chcą sympatycznie i ciekawie spędzić sobotnie popołudnie, rodziny z dziećmi, dorosłych, seniorów.

Na stadionie nie zabraknie też konkursów. Będą biegi w workach, przeciąganie liny. Swoje stoisko ustawi też pilska policja, na którym dzieci zawsze świetnie się bawią. Obejrzeć będzie można wystawę „policja wczoraj i dziś”. Te zdjęcia was zaskoczą. Do tego nie zabraknie stoisk gastronomicznych, z golonką, bigosem., kiełbaska z grilla też będzie

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart