Mucha, Kurdej-Szatan, Krawczyk i Ziembicki w Złotowie

Już w najbliższą sobotę, 25 sierpnia, w złotowskim amfiteatrze, odbędzie się spektakl „Pikantni”. Wystąpią: Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Michał Ziembicki i Mikołaj Krawczyk.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie… Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

AMFITEATR w Złotowie / 25.08.2018, godz. 20:00

Obsada

Doris – Barbara Kurdej-Szatan

Bea – Anna Mucha

Christoph – Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel

Alex – Michał Ziembicki

Bilety: 55 zł (sektor prawy i lewy) / 75zł (sektor VIP) / 100zł (sektor VIP)

Miejsca sprzedaży:

· Biuro Turystyczne GLOBI w Złotowie

· adria-art.pl

Rezerwacja telefoniczna – 605 555 676

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart