Książka jest OK. Spotkanie z Marcinem Pałaszem

„Sposób na Elfa” to spotkanie i wspólne czytanie z Marcinem Pałaszem, autorem książek dla dzieci.
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile zaprasza dzieci i dorosłych na spotkanie i do wspólnego czytania z Marcinem Pałaszem.

Okazja do spotkania z pisarzem będzie już w sobotę, 7 października:
•            Piła, godz. 11.00, Oddział dla Dzieci, ul. Staromiejska 14,
•            Szydłowo, godz. 15.00, Centrum Upowszechniania Kultury.
Inspirację do spotkania stanowić będzie książka pt. „Sposób na Elfa”.
Elf to piesek, który mieszka wraz z Dużym i Młodym. Razem przeżywają mnóstwo przygód, nie tylko pozytywnych i bezpiecznych… Ale w trójkę zawsze coś wymyślą, bo dobrali się wprost idealnie 🙂
Marcin Pałasz, autor książek dla dzieci i psiarz. Laureat Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego, dwukrotny laureat wyróżnienia w tym konkursie. Debiutował w 2004 roku książką „Opowieści z Krainy Potworów. Obecnie w swoim dorobku ma blisko trzydzieści książek dla dzieci i młodzieży w tym, cieszący się uznaniem czytelników, cykl o Elfie. Prywatnie uwielbia dobrą herbatę, jeszcze lepsze książki oraz wiśnie w czekoladzie. Nie cierpi ciętych kwiatów i osób przeszkadzających mu w pisaniu. Co go dziwi? Tęcza. I nigdy tego nie zrozumie.

Spotkania w ramach działań artystycznych i społecznych pn. „Książka jest OK.!” Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im Pantaleona Szumana w Pile. Współorganizator : Centrum Upowszechniania Kultury – Biblioteka w szydłowie.
Patronat honorowy sprawują: Eligiusz Komarowski – Starosta Pilski, Piotr Głowski – Prezydent Miasta Piły.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart