Krzysztof Daukszewicz z najnowszym programem w Pile

20 stycznia 2018 r. (sobota) o godz. 19:00 w Regionalnym Centrum Kultury/Fabryka Emocji w Pile organizujemy występ Krzysztofa Daukszewicza pt. „Nareszcie w Dudapeszcie”.

„Nareszcie w Dudapeszcie” to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.

Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 r. satyryk otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program „Dookoła Wojtek”, a zaledwie rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem.

Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na najnowszy program satyryczny Krzysztofa Daukszewicza „Nareszcie w Dudapeszcie”:

– 20 stycznia 2018 r. (sobota), godz. 19:00, Regionalne Centrum Kultury/Fabryka Emocji (Plac Staszica 1), Piła.

Bilety na wydarzenie w cenie 50 zł (parter) 45 zł (balkon) można nabyć w kasie Regionalnego Centrum Kultury/Fabryka Emocji (tel. 602 252 675, czynna pn. – pt. od 8:00 do 20:00, sob. – niedz. od 14:00 – 20:00), w Internecie na stronie organizatora www.monolitart.com.pl w zakładce BILETY, na stronie internetowej Regionalnego Centrum Kultury (bilet.rck.pila.pl) oraz na portalu kupbilecik.pl.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart