Kasia Popowska w Trzciance

Zapraszamy serdecznie na koncert Kasi Popowskiej, znanej i cenionej artystki, która w Trzciance wystąpi 14 marca, w hotelu Smolarnia, w ramach cyklu przygotowanego przez MDK w Trzciance, pod nazwą WIERSZOTONY.

Jest to cykl koncertów akustycznych, opartych na poezji autorskiej, jak i utworach uznanych poetów. I podobnie będzie w tym przypadku, ponieważ usłyszymy aranżacje do tekstów Edwarda Stachury, ale też i autorskie kompozycje artystki.

Hotel Smolarnia i Rymon Sound zapraszają na koncert:
KASIA POPOWSKA & Wrzosowiska
Data: 14.03.2019 godz. 20:00
Hotel Smolarnia, Smolarnia 27, 64-980 Trzcianka

Bilety:
– 40,00 zł przedsprzedaż / rezerwacje
– 50,00 zł w dniu koncertu
Do nabycia (rezerwacje):
– sekretariat MDK
– recepcja hotelu Smolarnia
– rezerwacje SMS +48 608 297 629
(imię i nazwisko, data/nazwa koncertu, liczba biletów)

https://www.youtube.com/watch?v=VfP44Xn5Cn4

Popowska jest polską wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Artystka zdobyła wiele nagród na festiwalach muzycznych. Jej najbardziej znane utwory to „Przyjdzie taki dzień”, „Tlen” i „Lecę tam”. Od początku marca 2017 roku brała udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Koncert Zespołu „Wrzosowiska” z udziałem Kasi Popowskiej zawiera utwory Edwarda Stachury oraz kilka premierowych piosenek Kasi. W trakcie koncertu Kasia występuje z zespołem jako wokalistka i gitarzystka. Wspólnie z Dawidem Krzykiem liderem zespołu, wprowadza w świat poezji gitarą i śpiewem.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart