9. EDYCJA PROJEKTU KULTURA DOSTĘPNA W KINACH

Nie przegap okazji i obejrzyj najnowsze, polskie filmy w każdy czwartek za jedyne 10 zł. Już 4 stycznia ruszamy z 9 edycją projektu Kultura Dostępna w Kinach. Tym razem zapraszamy na seanse nie tylko o 18:00, ale i o 13:00. Cena biletu 10 złotych!

9. edycję otworzy „Pokot” Agnieszki Holland, polski reprezentant w wyścigu do Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego. O nagrodę Akademii Filmowej walczy także niezwykły „Twój Vincent”, który pokażemy już 25 stycznia.
Fanów kina historycznego zapraszamy na filmy „Habit i zbroja” oraz „Zgoda” z Jakubem Gierszałem. Na wielbicieli talentu młodego aktora czeka także, obsypany nagrodami na Festiwalu Filmowym w Gdyni, „Najlepszy”, czyli historia życia Jerzego Górskiego, mistrza świata w podwójnym triatlonie, zrealizowana w hollywoodzkim stylu.
Z tytułów, które równie szybko zyskały rozgłos po gdyńskim festiwalu, będzie można zobaczyć uznaną za najlepszy film „Cichą noc” z Dawidem Ogrodnikiem i Arkadiuszem Jakubiakiem, „Człowieka z magicznym pudełkiem” Bodo Koxa oraz „Ptaki śpiewają w Kigali”, ostatnie dzieło duetu Krzysztofa Krauzego i Joanny Kos-Krauze.
15 marca zapraszamy na kontrowersyjny „Botoks” Patryka Vegi opowiadający o polskiej służbie zdrowia. Dwa filmy w poprzedniej edycji cieszyły się wyjątkowym zainteresowaniem, dlatego będzie można zobaczyć je raz jeszcze, są to: „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” oraz „Po prostu przyjaźń”.

9. edycja projektu Kultura Dostępna w Kinach – repertuar:

11 stycznia Ptaki śpiewają w Kigali
18 stycznia Na układy nie ma rady
25 stycznia Twój Vincent
1 lutego Człowiek z magicznym pudełkiem
8 lutego Tarapaty
15 lutego Po prostu przyjaźń
22 lutego Zgoda
1 marca Habit i zbroja
8 marca Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej
15 marca Botoks
22 marca Najlepszy
29 marca Reakcja Łańcuchowa
5 kwietnia Cicha noc
12 kwietnia Dzikie róże
19 kwietnia Pewnego razu w listopadzie
26 kwietnia Happy Olo
Bieżący repertuar znajdziesz na: http://www.helios.pl/28,Pila/KulturaDostepna/

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart