Wiemy kiedy w Pile ruszy Media Markt

Już wkrótce mieszkańcy Piły i okolic będą mogli korzystać z najszerszej oferty nowoczesnej elektroniki użytkowej. Popularna sieć MediaMarkt uruchomi swój sklep w Parku Handlowym przy ul. Zygmunta Starego, naprzeciwko CH VIVO!. Otwarcie zaplanowane jest na 28 lutego.

Sieć MediaMarkt w ciągu 20 lat obecności na polskim rynku zbudowała silną pozycję i stała się ulubionym miejscem zakupów nowoczesnych urządzeń dla domu i biura. Nowy sklep zostanie otwarty w Parku Handlowym przy ul. Zygmunta Starego w Pile. Będzie to siódmy MediaMarkt w województwie wielkopolskim.

Klienci znajdą tu pełny asortyment nowoczesnej elektroniki użytkowej w atrakcyjnych cenach. Oferta MediaMarkt obejmuje produkty renomowanych, światowych producentów. Ciekawą alternatywą dla osób ceniących dobrą, sprawdzona jakość w konkurencyjnej cenie są urządzenia marek własnych: KOENIC, PEAQ, OK, ISY.

Otwierając MediaMarkt w Pile wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców miasta zainteresowanych nowoczesnymi technologiami. Klienci naszego nowego sklepu z pewnością docenią zarówno doskonałą lokalizację, jak i kompleksową ofertę produktów oraz usług. Równie ważna jest możliwość uzyskania fachowej porady naszego personelu. – mówi Tomasz Zieliński, Kierownik Sklepu MediaMarkt w Pile.

Nowy MediaMarkt o powierzchni całkowitej ponad 1000 m2 będzie nowoczesną przestrzenią handlową, zaaranżowaną zgodnie z najnowszymi trendami. Będzie to 89. placówka handlowa tej sieci w Polsce.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart