W Pile startuje sezon food tracków

Przed mieszkańcami Piły otwiera się kolejna szansa odwiedzenia w ciągu jednego weekendu, co najmniej czterech smakowych kontynentów. W dniach 12-14 kwietnia pod CH Atrium Kasztanowa odbędzie się rodzinny piknik i zlot food trucków, które zaoferują przysmaki z różnych stron świata.

12, 13 i 14 kwietnia (piątek, sobota, niedziela) parking przy Atrium Kasztanowa w Pile stanie się kulinarnym centrum miasta. Uczestników rodzinnego pikniku karmić będzie kilkanaście food trucków – mobilnych restauracji i kawiarni.
Karmienie na kókach wystartuje z samego rana – o godzinie 10.00 i potrwa każdego dnia do godziny 20.00.
Każdy z pojazdów serwuje oryginalne potrawy: od burgerów ze wszystkich stron świata, poprzez tybetańskie pierożki, aż po smażone batony i lody molekularne! Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.
Na wydarzenie zaprasza Atrium Kasztanowa wraz z organizacją „Futraki”, która zrzesza właścicieli najlepszych food trucków w całej Polsce i organizuje w zezonie kilkadziesiąt zlotów.
Wszystkie potrawy serwowane z food trucków przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery, kawa i napoje.
Zlot odbędzie się przy AL. Powstańców Wielkopolskich 99.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart