Kolejny Biznes Mixer

Jest w Pile miejsce gdzie Boże Narodzenie trwa cały rok. Prawdopodobnie część pilan czytających to zdanie już wie o jakie miejsce chodzi. Jest nim pilski producent choinek i ozdób świątecznych Mag sp. z o.o., która była gospodarzem drugiego w tym roku, a siódmego już spotkania przedsiębiorców pilskich pod wspólnym szyldem Biznes Mixer.

14 marca, na dwa tygodnie przed Wielkanocą kilkunastu przedsiębiorców przekonało się, że przygotowania do świąt Bożego Narodzenia trwają cały rok. Nic dziwnego, firma realizuje nietuzinkowe zamówienia klientów z całego świata.
W ich portfolio zobaczycie 22-metrową choinkę usytuowaną na Tauzienstrasse/Ku’Damm w Berlinie, 19-metrową na Potzdamer Platz również w Berlinie, w siedzibie głównej domu mody Valentino w Rzymie, w galeriach handlowych w Wielkiej Brytanii, Polsce, Kanadzie, Niemczech czy Rosji.

Spotkania w ramach Biznes Mixer są okazją do poznania nie tylko profilu działalności pilskich przedsiębiorców, producentów, ale przyjrzenia się procesom technologicznym. Spotkanie marcowe minęło pod hasłem „Biznes, rynek pracy i nowczesne technologie w Pile i subregionie północnej Wielkopolski”.
Organizatorem spotkań jest spółka miejska Inwest Park pod patronatem Beaty Dudzińskiej, zastępcy prezydenta miasta Piły.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart