Altvater ma nowego prezesa

Rada Nadzorcza Altvater Piła powołała 6 czerwca Daniela Krysztofiaka na stanowisko Prezesa Zarządu.

Daniel Krysztofiak jest doświadczonym managerem w obszarze gospodarowania odpadami i  surowcami, związanym z branżą od ponad 10 lat. W ENERIS Surowce pracuje od ponad 2  lat, z czego przez ostatnie 1,5 roku kierował z powodzeniem Zakładem w liczących ponad 200 tys. mieszkańców Kielcach.
— Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować w Pile. Altvater skutecznie stawia czoła coraz większym wyzwaniom branży ochrony środowiska. Nowoczesny sprzęt, komplementarność usług, a przede wszystkim świetny zespół gwarantują realizację usług dla mieszkańców Piły i regionu na najwyższym poziomie. Duża w tym zasługa dotychczasowego Prezesa, Dariusza Mikołajczyka, któremu chciałbym podziękować za 7 lat ciężkiej i owocnej pracy — powiedział Daniel Krysztofiak, Prezes Zarządu Altvater Piła.
Dariusz Mikołajczyk pozostaje w Grupie ENERIS, gdzie będzie odpowiedzialny za prowadzenie projektów strategicznych i rozwojowych.

Altvater Piła zajmuje się odbiorem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych m.in. z  obszaru funkcjonowania PRGOK oraz odpadów przemysłowych zgodnie z zawartymi kontraktami. Prowadzi również usługi zimowego i letniego utrzymania terenów zewnętrznych. Zarządza również instalacją przetwarzania odpadów oraz składowiskiem odpadów komunalnych w Kłodzie. Współwłaścicielami Altvater Piła są Miasto Piła oraz ENERIS Surowce S.A.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart